Легендарна Баночка Мейсона — це не лише практичний у використанні посуд, а й оригінальний подарунок, а головне — корисний!
Mason Jars можна використовувати для звичайної води, смачних ягідних смузі, йогуртів і молочних шейків, домашніх компотів і лимонадів, гарячого та холодного чаю, кави або пива. У баночці зручно взяти з собою на роботу фруктовий десерт, салат або кашу — це дозволить вам дотримуватися правильного харчування навіть в офісі.
Окрім цього, Mason Jars чудово підходять для організації кухонної полиці — у них зручно зберігати мед, цукор, спеції, цукерки, печиво та інші приємні дрібниці. Її також можна використовувати як вазочку для свіжих квітів — це додасть затишку і вишуканості вашій кухні або робочому простору.
Ба більше — баночки Мейсона можуть стати фішкою кафе чи бару, а також чудовим декором для ретро-вечірки чи весілля.
Банка Мейсона виготовлена з вапняно-натрієвого скла — одного з найбільш екологічних матеріалів. А в прозорій тарі ваш напій виглядатиме ще привабливіше.
Приємні переваги Mason Jars:
- Зручна ручка
- Знімна герметична кришка з нержавіючої сталі з отвором для трубочки
- Стильний вінтажний дизайн
- Підходить для використання в мікрохвильовці та посудомийній машині
Банку Мейсона було винайдено і запатентовано у 1858 році у Філадельфії підприємливим жестянщиком Джоном Мейсоном. А першою компанією, що почала масове виробництво банок для консервації з щільно закручуваними кришками, стала компанія Ball. Це значно полегшило життя домогосподаркам по всій Америці, особливо в тих штатах, де сезон фруктів та овочів був дуже коротким.
Банка Мейсона швидко здобула світову славу. Широкий розголос вона отримала під час "сухого закону". У 1920-х роках вона стала своєрідним символом протесту — адже «фруктову» банку використовували як келих для алкогольних напоїв, зокрема для знаменитого Moonshine, тобто самогону, щоб підкреслити благородство напою.
Другий пік популярності Mason Jars припав на бум домашнього консервування у США в 1940-х роках.
Баночку Мейсона обожнюють і колекціонери — особливо цінуються раритетні екземпляри. Їх продають не лише в антикварних крамницях по всьому світу, а й на аукціонах, таких як Ebay або Violity. Цінність банки визначається роком її виготовлення, кількістю вироблених екземплярів і станом збереження.
Дивовижно, але оригінальний дизайн баночки зберігся до сьогодні.